Hakkımızda


Park Düğün Salonu

2005 yılında hizmete giren salonumuzun ana prensibi; yıllardan beri Çorlu’daki düğün salonlarında yapılan özensiz ve klasik düğün ortamlarından daha modern, Çorlu’ya yakışan kaliteli hizmet anlayışına geçişi sağlayabilmektir.

Deneyimli elemanların çalıştığı işletmemizde yemekli-yemeksiz her türlü düğün-nişan-sünnet organizasyonu, toplantı, seminer, mezuniyet eğlenceleri gibi farklı ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz. Hizmet politikamız kaliteli ve farklı olanı en ekonomik şartlarda sunabilmektir. Sunduğumuz ürünlerin hepsinde (pasta, kuru pasta, meşrubat, yiyecek ürünleri vb.) bilinen markalı ürünler kullanılmaktadır.

Düğün organizasyonlarımızın sözleşme imzalama aşamasında müşterilerimiz ödeyeceği NET fiyatı bilmekte ve düğün sonrasında karşısına kesinlikle sürpriz ödemeler çıkarılmamakta, ekstra ödeme talep edilmemektedir.

Huzurlu ve mutlu bir düğün ortamında, misafirlerinizle beraber iyi bir zaman geçirilmesi amacıyla tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Mutluluğunuzun başlangıç adresinin Park Düğün Salonu olması dileğiyle, sizlerle nice mutlu beraberliklere …